Select your language:

HURTOWNIA I PRZETWÓRSTWO
TWORZYW SZTUCZNYCH

Masz pytanie?

Tel: +48 (32) 625-81-29
Kom: +48 608-081-202
Kom: +48 509-892-005
biuro-mda@o2.pl

Granulaty, regranulaty, przemiały - aktualnie w sprzedaży

Zdjęcie Opis Waga
ABS PRZEMIAŁ BIAŁY
W ofercie posiadamy ABS przemiał w kolorze białym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne przeznaczone na wytłaczanie Materiał jest jednorodny i powtarzalny
5.000kg miesięcznie
ABS regranulat czarny
W ofercie posiadamy ABS regranulat czarny. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne przeznaczone do wtrysku. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
ok 9 ton
BARWNIKI
W sprzedaży oferujemy barwniki typu: RYKOLEN 14C ŻÓŁTY; RYKOLEN 13D JASNY ŻÓŁTY; RYKOLEN Z 13D BLADY ŻÓŁTY; RYKOLEN 43A FIOLETOWY; RYKOLEN 73B BRĄZOWY; RYKOLEN 33A BORDOWY; RYKOLEN F61 ZIELONY; RYKOLEN 64C SELEDYN; BASF CIEMNY ZIELONY; DOMESTIC 120BD BEŻOWY; CLARIANT CZERWONY LUB BORDOWY; SABIC ŻÓŁTY; FINKE 40 RÓŻOWY. Serdecznie Zapraszamy
5500kg
BIG BAGI
W sprzedaży oferujemy worki typu big bag o wymiarach 90x90x200cm. Worki są po czarnym pigmencie. Były użyte tylko raz, nie posiadają żadnych uszkodzeń, a więc mogą zostać powtórnie użyte m.in. do pakowania czarnych przemiałów, pyłów, odpadów. Big bagi mogą zostać użyte także do przerobu, a następnie jako barwnik lub komponent do czarnego regranulatu. Big bagi są zbelowane w kostki i umieszczone na paletach. Atrakcyjna Cena!
18.000KG
BIG-BAGI
W sprzedaży worki typu Big Bag, o wymiarach 90x90x200 cm, dwustronny wlot. Materiał, z których wykonane są worki nie zawiera cukru, jest bardzo wytrzymały. Big Bagi są belowane na paletach ok. 600 kg (ok.150 sztuk). Atrakcyjna cena.
ilości tirowe
PA 46 PRZEMIAŁ MIX
W ofercie posiadamy Pa 46 przemiał w kolorze naturalno-czarnym. Jest to czysty materiał poprodukcyjny. Serdecznie Zapraszamy!
4 tony
PBT GF PRZEMIAŁ CZARNY
W sprzedaży oferujemy przemiał PBT GF 20-30 % w kolorze mix na czarny. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne. Materiał jest powtarzalny i jednorodny. Serdecznie Zapraszamy
30 000kg miesięcznie
PBT GRANULAT BEŻOWY, BRĄZOWY
W sprzedaży oferujemy następujące oryginały PBT: PBT granulat beżowy VALOX V8560 - 2120KG PBT granulat brązowy VALOX 553-5546 - 1095kg Materiał pakowany jest w worki Serdecznie Zapraszamy!
3215KG
PC/ABS PRZEMIAŁ CZARNY
W ofercie posiadamy przemiał PC/ABS w kolorze czarnym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne z elektroniki. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
5-10 ton miesięcznie
PCV płyty
W ofercie posiadamy płyty PCV w kolorze popielatym. Materiał jest powtarzalny
10.000kg
PET przemiał bezbarwny
W ofercie posiadamy PET przemiał w kolorze bezbarwnym. Materiał pochodzi z blistrów. Surowiec występuje stałych dostawach Serdecznie Zapraszamy!
40.000kg
POLIAMID
W sprzedaży oferujemy Poliamid w różnej formie: odpad poprodukcyjny czy przemiał. Jest to głównie Pa66 lub Pa6. Materiał dostępny jest w różnych kolorach. Surowiec występuje w ciągłej sprzedaży Serdecznie Zapraszamy.
ok 10 000kg
PP AGLOMERAT MIX
W sprzedaży oferujemy aglomerat polipropylenu w miksie kolorów. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne wykonane z folii. Jest to materiał jednorodny oraz powtarzalny. Atrakcyjna cena Serdecznie Zapraszamy
10.000 kg miesięcznie
PP GF PRZEMIAŁ CZARNY
W sprzedaży oferujemy przemiał polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego w ilości od 20-30 %. Materiał dostępny jest w kolorze czarnym, szarym, mix na czarny. Produkt w ciągłej sprzedaży. Serdecznie Zapraszamy
10.000 kg miesięcznie
PP PRZEMIAŁ CZARNY
W sprzedaży oferujemy przemiał polipropylenu w kolorze czarnym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne. Materiał jest wtryskowy i powtarzalny. Serdecznie Zapraszamy
10.000 kg miesięcznie
PP PRZEMIAŁ SZARY
W sprzedaży oferujemy przemiał polipropylenu w kolorze szarym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne, przeznaczone do wtrysku. Materiał jest jednorodny i powtarzalny. Atrakcyjna cena. Serdecznie Zapraszamy
40 000kg miesięcznie
PP REGRANULAT CZARNY RUROWY
W sprzedaży oferujemy regranulat polipropylenu w kolorze czarnym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne o współczynniku płynięcia MFR 0,5. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
30.000kg
PP REGRANULAT CZARNY WTRYSK
W sprzedaży oferujemy regranulat polipropylenu w kolorze czarnym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne z połyskiem o współczynniku płynięcia MFR ok 25. Materiał jest jednorodny i powtarzalny. Dostępna ilość ok 30 ton Serdecznie Zapraszamy!
30 000kg miesięcznie
PP REGRANULAT SZARY RUROWY
W sprzedaży ciągłej posiadamy PP regranulat rurowy w kolorze szarym, powstały wyłącznie z czystych tworzyw poprodukcyjnych. Współczynnik płynięcia (MFR) wynosi 2,5. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
30.000kg miesięcznie
PP REGRANULAT SZARY WTRYSK
Oferujemy pp regranulat w kolorze szarym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne przeznaczone do wtrysku. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
30 000kg miesięcznie
PPTPE REGRANULAT CZARNY
W sprzedaży oferujemy regranulat PPTPE w kolorze czarnym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne. Materiał jest jednorodny i powtarzalny
30.000kg miesięcznie
PS PRZEMIAŁY
W sprzedaży oferujemy przemiały polistyrenu w różnych kolorach: czarny, mix na czarny, szary, biały, bezbarwny, czerwony. Zarówno wysoki jak i niski udar.
10.000 kg miesięcznie
PS REGRANULAT NATURALNY
W sprzedaży oferujemy regranulat PS wysoki udar. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne w kolorze naturalnym. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
5-10 ton miesięcznie
PS REGRANULAT SZARY
W sprzedaży oferujemy regranulat PS w kolorze szarym. Jest to czyste tworzywo poprodukcyjne przeznaczone do wtrysku. Materiał jest jednorodny i powtarzalny Serdecznie Zapraszamy!
20.000kg miesięcznie

© 2019 MDA. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i realizacja: intermania